Kurz snowboardingu Krušné hory nebo KrkonošeVhodné pro:

 • úplné začátečníky
 • pokročilé lyžaře, kteří si chtějí vylepšit styl
 • jednotlivce, páry či skupiny přátel
 • dospělé a děti od 10 let
 • podmínkou je dobrý zdravotní stav a vlastní vybavení

 

Charakter kurzu:

 • jednodenní kurz na snowboardu
 • 4 hodiny plné pozornosti instruktora, včetně užitečné teorie
 • v ceně je skipass
 • počet osob ve skupině 3 až 10
 • rozdělení do skupin podle dovedností
 • konání jen v zimních měsících
 • kurz může probíhat v českém i anglickém jazyce
 • obtížnost a zaměření kurzu lze upravit dle přání zákazníka

 

Cena zahrnuje:

 • účast jedné osoby
 • dva vyučovací bloky, pauza na oběd
 • skipass


Lokalita:
Telnice, Krušné hory nebo Herlíkovice, Krkonoše

 

Příplatky:

 • barevné osvědčení o absolvování kurzu včetně jména, velikost A4, možnost zarámování, PDF: 300 Kč

 

Rezervace:
U tohoto kurzu nemáme předem stanovené termíny konání. Termín kurzu domlouvá zákazník přímo s instruktorem.
Po uhrazení kurzovného vám zašleme dárkový poukaz. Poukaz buď darujte nebo využijte osobně.
Kurzovné hraďte nejpozději 10 dní před preferovaným termínem konání.
Termín kurzu bude v souladu s časovými možnostmi instruktora a platností poukazu.

 


Něco vám do kurzu na snowboardu vlezlo? Nevadí, rezervovaný termín je možné zrušit u instruktora. Zrušíte-li svou účast na již rezervovaném termínu do 10 dnů před zahájením, můžete si zvolit termín náhradní, v opačném případě kurzovné (poukaz) bez nároku na náhradu propadá. Dostavíte-li se na místo konání později, má instruktor právo zkrátit délku kurzu o míru vašeho zpoždění. Na jednotlivé opozdilce se ohledně zahájení nečeká. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit místo konání či čas zahájení, musí o tom však informovat nejpozději 24 hodin předem. O změnách pořadatel informuje formou emailu (do 48 hodin před konáním), nebo SMS či telefonicky. Vhodné termíny konání nabízí zákazníkovi instruktor, nehodí-li se zákazníkovi navržený termín, má právo jej odmítnout. Pro případ, že by se nepodařilo domluvit vyhovující termín v dané lyžařské sezóně, souhlasí zákazník s odebráním služby v sezóně budoucí. Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit termín z důvodu nedostatku sněhu, nevhodného počasí, obsazenosti sjezdovek, nemoci nebo vyšší moci, přičemž zrušení termínu není důvodem pro navrácení finančního plnění zákazníkům. Je-li termín zrušen ze strany pořadatele, má zákazník právo službu odebrat v náhradním termínu. Obě strany se zavazují, že vyvinou maximální úsilí za účelem stanovení oboustranně vyhovujícího náhradního termínů. Pořadatel má právo službu dodat v příští lyžařské sezóně v případě, kdy je k tomu donucen klimatickými podmínkami, vyšší mocí, nemocí či vytížeností instruktorů. Mrazy, zhoršená viditelnost či mlha nejsou důvody pro zrušení účasti - za takových podmínek se kurz koná. Změní-li se nečekaně počasí v čase plánovaného zahájení, vyčkáme, až nečas přejde, pak kurz zahájíme. Stane-li se totéž po zahájení, kurz přerušíme a budeme pokračovat, jakmile k tomu budou vhodné podmínky. V případě pochybností o meteorologické situaci si prosím raději u instruktora telefonicky ověřte, zda se bude zážitek konat. Za směrodatné se považuje počasí v místě pořádání zážitku hodinu před zahájením, nikoliv u účastníků doma, před jejich vypravením na místo. Pořadatel nevrací peníze takovému zákazníkovi, který odmítl službu odebrat v navrhované termíny nebo v případě, kdy zákazník odmítl službu odebrat v termínu náhradním. Foto je ilustrativní.×

Výhody členství

Zážitky je nejlepší objednávat ze zabezpečené zákaznické sekce. Přihlásit se můžete tlačítkem níže. Nabízíme členství. Členové využívají mnoho výhod, mohou hradit kreditem a je jim zobrazována historie objednaných zážitků. Registrujte se k členství a vytvořte si zákaznický účet. Máte-li zájem o jednorázový nákup, pak pokračujte bez přihlášení.

Přihlásit Registrovat Pokračovat
×

Výhody členství

Zážitky je nejlepší objednávat ze zabezpečené zákaznické sekce. Přihlásit se můžete tlačítkem níže. Nabízíme členství. Členové využívají mnoho výhod, mohou hradit kreditem a je jim zobrazována historie objednaných zážitků. Registrujte se k členství a vytvořte si zákaznický účet. Máte-li zájem o jednorázový nákup, pak pokračujte bez přihlášení.

Přihlásit Registrovat Pokračovat
×

Rezervace termínu