Lezení na umělých stěnách pro jednotlivce nebo dvojice


 

Jste nováčky v lezení? Chtěli byste si lezení vyzkoušet v bezpečí a pohodlí pod střechou?
Pak si zvolte náš kurz lezení na umělých stěnách. Naučíme vás všem základům které potřebujete, abyste mohli bezpečně provozovat tuto příjemnou sportovní aktivitu a mohli si užívat krásy výšek.
Tento kurz je dobrý základ pro kurz skalního lezení, kterým můžete pokračovat.
Doporučujeme se domluvit s partnerem nebo kamarádem a přijít ve dvojici.
Zalíbí-li se vám náš kurz, můžete se s instruktory domluvit na dalších pokročilých lekcích.

 

Charakter kurzu:

 • jednodenní kurz pro jednotlivce nebo dvojice
 • vhodné pro dospělé a děti od 6 let
 • délka kurzu: cca 3 hodiny
 • fyzická náročnost: vyšší
 • termíny vyhlašujeme od 1. září do 30. května
 • minimální počet účastníků: 1 , maximální: 2
 • podmínkou je dobrý zdravotní stav
 • lano, slaňovací a jistící pomůcky, karabiny, smyce na odsednutí v ceně
 • instruktor: tým instruktorů Climb4All
 • doprava: vlastní až na místo (po domluvě možno jet s instruktorem)
 • pro větší skupinu lidí využijte nabídky “Skupinový kurz lezení na umělých stěnách

Kurz bude přizpůsoben fyzickým schopnostem účastníků a jejich požadavkům. Bude poskytnut dostatečný čas i na případný odpočinek. S instruktorem je možné dohodnout i individuální náplň kurzu, pokud je to technicky proveditelné, například nácvik chytání pádů a padání samotného.

 

Program:
Ve stanovený čas se setkáme na adrese domluvené umělé stěny. Na začátku se poučíme teoreticky o lezecké etice, bezpečnosti, jak se chovat v prostoru umělé stěny a naučíme se jak se zahřát a protáhnout před lezením – zabráníme tak případným nechtěným úrazům. Následovat bude instruktáž a nácvik oblékání sedacího úvazku, manipulace s lanem a ostatním materiálem a také komunikace při lezení. Po úvodní instruktáži si vyzkoušíme první kroky na umělé stěně v bezpečné výšce (bouldering). V druhé polovině kurzu se naučíme základům jištění různými jistítky a práci ve dvojici. Kurz zakončíme lezením a nácvikem dovedností samotného lezení (i na prvním konci lana) a jištění.

 

Lokality / místa konání:
Praha – Smíchov, Libeň, Gutovka (za pěkného počasí – venkovní stěna)
Kolín
Kladno
Zákazník si volí lokalitu. Bude-li to možné, rádi vyhovíme vašim preferencím na místo konání i termín.

 

Příplatky:

 • druhý účastník kurzu: 1200 Kč
 • v ceně není zahrnuto vstupné na stěnu: cca 120-160 Kč/osobu
 • vybavení: na každé stěně je možné zapůjčit potřebné vybavení (sportovní sedací úvazek, lezečky) za ceny obvyklé v dané provozovně; máte-li vybavení své, po kontrole naším instruktorem jej můžete použít
 • barevné osvědčení o absolvování kurzu včetně jména, velikost A4, možnost zarámování, download z odkazu: 300 Kč
 • barevné osvědčení o absolvování kurzu včetně jména, velikost A4, možnost zarámování, tvrdý lesklý papír s vysokou gramáží: 400 Kč
 • foto: pořízení “akčních” fotografií z vašeho zážitku, kterými se můžete pochlubit svému okolí, dodáváme do 21 dní formou zaslání odkazu pro stažení: 300 Kč
 • video záznam ze zážitku, upravený, sestříhaný, dodáváme do 21 dní, download z odkazu: 800 Kč

 

Co na sebe:

 • volné pohodlné oblečení (kraťasy, legíny, tričko)
 • lezečky (popřípadě tenisky s pevnější podrážkou a ostřejší špičkou)
 • sedák nebo jinou svou výstroj (jen pokud nějakou máte)
 • ručník a náhradní tričko na převlečení
 • jídlo a pití na polovinu dne
 • hotovost na uhrazení vstupného nebo zapůjčení výstroje
 • nutno si sestříhat nehty na krátko
 • nemají-li účastníci své vybavení, mohou si jej půjčit na místě

 

Termíny a rezervace:
Kurzy probíhají v průběhu celého roku.
Preferujeme víkendy, po dohodě je možné se domluvit i na všední den.
Tento sportovní zážitek nemá předem stanovené termíny konání – jde o privátní termíny pro jednotlivce či dvojici.
Po uhrazení zážitku vás bude kontaktovat instruktor za účelem domluvení vhodného termínu konání.
Termín by měl vyhovovat jak vám, tak i instruktorovi a musí být v souladu s platností poukazu.
Rezervace místa na kurzu je platná po uhrazení kurzovného. Účast rezervujte a kurzovné hraďte co nejdříve, nejpozději 25 dní předem. Cena se udává včetně DPH.

 

Vouchery:
Darovali vám poukaz? Kontaktujte co nejdříve koordinátora sportovní agentury (nejlépe emailem) a sdělte:

 • kód poukazu
 • mobilní číslo
 • jméno a příjmení
 • preferovaný den konání

Čím dříve nás kontaktujete, tím lépe pro vás (preferujeme domlouvat termíny 25 dní předem).
Dohodne-li se pořadatel se zákazníkem na změně termínu konání, pořadatel nemá povinnost nahlašovat nový termín prodejcům voucherů.

 


Něco vám do kurzu lezení vlezlo? Nevadí. Rezervovaný termín je možné zrušit na: sport@sportcourses.cz  | +420 777 640 202. Zrušení rezervace více než 25 dnů před konáním kurzu = bude vrácena celá uhrazená cena. Zrušení rezervace v době od 25 do 10 dnů před konáním kurzu = bude vráceno 50 % uhrazené ceny. Zrušení rezervace méně než 10 dnů před konáním kurzu = kurzovné bez nároku na náhradu propadá. Uhrazením kurzovného zákazník souhlasí se storno podmínkami. Vyhodnotí-li instruktor, že účastník kurzu není fyzicky způsobilý, má právo jej z kurzu (z bezpečnostních důvodů), bez náhrady, vyloučit. V případě účastí dětí vyzýváme rodiče, aby moudře rozhodli, zda jsou jejich ratolesti způsobilé kurz absolvovat. Zrušíte-li svou účast na již rezervovaném termínu do 25 dnů před zahájením, můžete si zvolit termín náhradní. Dostaví-li se skupina na místo srazu později, instruktor má právo zkrátit délku kurzu o míru jejich zpoždění. Na jednotlivé opozdilce se čeká maximálně 5 minut. O změnách pořadatel informuje formou emailu (do 48 hodin před konáním), nebo SMS či telefonicky. Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit termín z důvodu nenaplnění minimální účasti, nemoci, obsazenosti sportoviště nebo vyšší moci, přičemž zrušení termínu není důvodem pro navrácení finančního plnění zákazníkům. Je-li termín zrušen ze strany pořadatele, má zákazník právo službu odebrat v náhradním termínu, jež bude zákazníkovi sdělen ze strany pořadatele. Pořadatel je povinný náhradní termín zákazníkovi sdělit co nejdříve, nejdéle však do 90 dní od zrušení termínu předchozího. Náhradní termín bude stanoven tak, aby byl v prvé řadě v souladu s platností poukazu. Pokud se navržený termín nebude zákazníkovi hodit, smí termín odmítnout. Obě strany se zavazují k tomu, že vyvinou maximální úsilí za účelem stanovení oboustranně vyhovujícího náhradního termínů. Pro případ, že by se nepodařilo najít vhodný termín v daném kalendářním roce si strany ujednaly odebrání služeb v roce budoucím. Pořadatel má právo službu dodat v příští sezóně v případě, kdy je k tomu donucen nemocí, vyšší mocí nebo obsazeností personálu. Kurz se koná za každého počasí. Pořadatel nevrací finanční plnění takovým zákazníkům, kterým byl navrhnut náhradní termín nebo v případě, kdy zákazník odmítl službu odebrat v budoucí sezóně či v příštím kalendářním roce. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit místo a čas zahájení, informovat musí zákazníka nejpozději 24 hodin předem.×

Výhody členství

Zážitky je nejlepší objednávat ze zabezpečené zákaznické sekce. Přihlásit se můžete tlačítkem níže. Nabízíme členství. Členové využívají mnoho výhod, mohou hradit kreditem a je jim zobrazována historie objednaných zážitků. Registrujte se k členství a vytvořte si zákaznický účet. Máte-li zájem o jednorázový nákup, pak pokračujte bez přihlášení.

Přihlásit Registrovat Pokračovat
×

Výhody členství

Zážitky je nejlepší objednávat ze zabezpečené zákaznické sekce. Přihlásit se můžete tlačítkem níže. Nabízíme členství. Členové využívají mnoho výhod, mohou hradit kreditem a je jim zobrazována historie objednaných zážitků. Registrujte se k členství a vytvořte si zákaznický účet. Máte-li zájem o jednorázový nákup, pak pokračujte bez přihlášení.

Přihlásit Registrovat Pokračovat
×

Rezervace termínu