Fotografický kurz v národním parku České Švýcarsko


 

Poznáte nejkrásnější místa Českého Švýcarska a pořídíte dech-beroucí fotografie pod dohledem profesionálního fotografa krajiny Jiřího Stránského. Naučíte se nejen základy focení v přírodě, ale i tipy a triky, jak své snímky povýšit na vyšší úroveň. Národní park nabízí ideální podmínky za každého počasí. V případě pěkného počasí navštívíme otevřené a vzdušné vyhlídky a skalní útvary ( Pravčická brána, Mariina vyhlídka, Vilémina skála, nebo Rudolfův kámen ). V případě nepříznivého počasí si projdeme a nafotíme soutěsky na řece Kamenici, či Dolský mlýn.


Lektor:
Jiří Stránský se profesionálně věnuje focení krajiny již více než 10 let.


Více o kurzu:
Jednodenní zážitek v podobě odborného fotografického kurzu pro nejnáročnější klientelu.
Vhodné pro dospělé a děti od 12 let.
Určeno pro jednotlivce, páry, dvojice, skupiny přátel, rodiče s dětmi v maximálním počtu 8 účastníků – pro začátečníky a ty, kteří se chtějí zdokonalit v technice focení.
Minimální počet účastníků: 4 ; maximální 8
Účastníci budou jak chodit převážně pěšky, tak mohou být v rámci lokality vozidlem přiblíženi k jednotlivým bodům zájmu.
Doporučujeme turistické pohodlné boty, teplé ošacení, bundu proti větru, pláštěnku, pití a jídlo v batohu na celý den.
Vlastní fotoaparát, tužka a papír na poznámky výhodou, není však nutností.
Fotoaparát instruktor nezapůjčuje.

 

Cena obsahuje:

 • osobní účast lektora Jiřího Stránského
 • 9 hodin plné pozornosti lektora
 • osobní přístup, navázání na vaše zkušenosti, přizpůsobení se vašemu tempu a levelu odbornosti
 • v průběhu dne uslyšíte mnoho užitečných rad a fíglů
 • teorie prolínající se s praktickým nácvikem nových prvků
 • vyzvednutí v Jetřichovicích, doprava vozidlem v lokalitě
 • cena platí pro jednoho účastníka, děti slevu nemají

Místo srazu:
Před informačním centrem (naproti č.p. 225), obec Jetřichovice, PSČ 407 16, okres Děčín.
Máte-li zájem o kurz v Českém Ráji, napište nám a my vás zařadíme do pořadníku.

 

Příplatky:
Doprava z Děčína na místo srazu (Jetřichovice): 130 Kč
Doprava z Kamenického Šenova na místo srazu (Jetřichovice): 80 Kč
Příplatek za konání kurzu o víkendech, svátcích nebo v pátek: 200 Kč


Rezervace:

Rezervace místa na kurzu je platná až po uhrazení kurzovného včetně všech objednaných příplatků.
Účast rezervujte a kurzovné uhraďte nejpozději 14 dní předem.
Vybírejte vždy z předem stanovených (vyhlášených) termínů na www.sportcourses.cz
Bude-li to možné, služba vám bude dodána ve vámi preferovaném termínu.

Skupina 4 osob může požádat o extra termín. Bude-li to možné, rádi kurz dodáme ve Vámi navrženém termínu.
Chcete-li mít jistotu, že kurz v daný termín proběhne, zakupte si alespoň 4 poukazy, dostanete možnost si určit termín konání. Minimální počet účastníků pro stanovení privátního kurzu jsou 4. Termín privátního kurzu musí být v souladu s časovými možnostmi lektora, obsazeností dopravních prostředků či platností poukazu.


Poukazy:

Darovali vám poukaz? Kontaktujte co nejdříve koordinátora sportovní agentury (nejlépe emailem) a sdělte:

 • kód poukazu
 • mobilní číslo
 • jméno a příjmení
 • preferovaný den konání

Bude-li vás více jak 5, smíte si určit extra termín, jež musí být v souladu s časovými možnostmi instruktora, obsazeností dopravních prostředků či platností poukazu.

Dohodne-li se pořadatel se zákazníkem na změně termínu konání, pořadatel nemá povinnost nahlašovat nový termín prodejcům voucherů.


Storno podmínky:
Něco vám do zážitkového focení vlezlo? Nevadí. Rezervovaný termín lze zrušit na: sport@sportcourses.cz  | +420 777 640 202. Zrušíte-li svou účast na již rezervovaném termínu do 10 dnů před zahájením, můžete si zvolit termín náhradní. V opačném případě však poukaz/kurzovné bez nároku na náhradu propadá. Dostaví-li se skupina na místo srazu později, lektor má právo zkrátit délku kurzu o délku zpoždění. Na jednotlivé opozdilce se čeká maximálně 10 minut. Za silného větru (od 20 m/s), bouřky či vydatného deště se kurz nekoná. Vysoká teplota, chladno, déšť, vlhko, zhoršená viditelnost či mlha nejsou důvodem pro zrušení účasti – za takových podmínek se kurz uskuteční. Změní-li se nečekaně počasí v čase plánovaného zahájení kurzu (bouřka, silný déšť), vyčkáme až nečas přejde, pak kurz zahájíme. Stane-li se totéž po zahájení kurzu, kurz přerušíme a budeme pokračovat, jakmile k tomu budou vhodné podmínky. V případě pochybností o meteorologické situaci si prosím raději u lektora telefonicky ověřte, zda se kurz koná.
Pořadatel si vyhrazuje právo změnit čas zahájení. Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit termín kurzu z důvodu nenaplnění minimální účasti, nemoci nebo vyšší moci, přičemž zrušení termínu není důvodem pro navrácení finančního plnění zákazníkům. Pokud je termín zrušen ze strany pořadatele, má zákazník právo čerpat službu v náhradním termínu, který by měl přednostně být v souladu s platností poukazu. Není-li ze strany pořadatele možné dodat službu v aktuální sezóně (v daném kalendářním roce), dostane zákazník možnost službu využít v sezóně příští (budoucím kalendářním roce). O změnách pořadatel informuje formou emailu (do 48 hodin před konáním), nebo SMS nebo telefonicky. Pořadatel nevrací finanční plnění takovým zákazníkům, kterým byl navrhnut náhradní termín do 6 měsíců od zrušení termínu původního.
Použité fotky jsou pouze ilustrativní, mohou pocházet z jiných akcí.