Zážitkový kurz lukostřelby, střílení do terče

Naučte se střílet z luku. Instruktor vás naučí sestavit si luk, správnému postoji, technice lukostřelby včetně správného míření. Dozvíte se zásady bezpečné lukostřelby a střílet můžete až 90 minut.

 

Charakter zážitku:

 • odborný zážitkový sportovní kurz lukostřelby
 • součástí je praktická ukázka, nácvik a zpětná vazba od instruktora k vašemu střílení
 • na kurzu mohou být na jednoho instruktora až 4 kurzisté
 • v Liberci na Rašovce lze střílet i do dálky (střílení do dálky není součástí základního kurzu, jde o příplatkovou službu)

 

Cena zahrnuje: 

 • kurz v délce 90 až 120 minut
 • 90 minut plné pozornosti instruktora
 • zapůjčení vybavení, třídílný luk 10 až 20 liber, šípy, terč…

 

Příplatky:

 • indoor střílení (Liberec-squash aréna ulice Kunratická) – 100 CZK
 • příplatkové střílení do dálky (v Liberci na Rašovce) – 800 CZK
 • barevné osvědčení/diplom ve formátu A4 se jménem – 300 CZK

 

Lokalita:
Kurz je pořádán buď v Praze, Liberci či Turnově.
V Liberci se kurz pořádá buď na lukostřelecké střelnici, v parku ul. Zborovská nebo na Rašovce, kde lze střílet i do dálky.

Místo srazu:

 1. Střelnice, ulice Tichá, směrem k bývalému lesnímu koupališti, Liberec (GPS: 50.7819589N, 15.0797814E)
 2. V parčíku ulice Zborovská (naproti č.p. 15), 460 01  Liberec (GPS: 50.7777964N, 15.0704386E)
 3. U rozhledny Rašovka, ulice Na Rašovce 79, Šimonovice, okres Liberec (GPS: 50.6977389N, 15.0483722E)
 4. Parkoviště u zámku Hrubý Rohozec, ulice U lip č.p. 9, 511 01 Turnov (GPS: 50.5981094N, 15.1558706E)

 

Účast dětí:

 • vhodné pro děti od 6 let
 • rodič nemusí střílet – může jen fotit
 • luk není těžké natáhnout – máme dětské velikosti (10 až 16 liber)
 • na kurzu mohou být až 4 děti ve věku 6 až 13 let
 • při rezervaci vždy hlaste věk, váhu a výšku dětí

 

Rezervace
Účast rezervujte a kurzovné hraďte min. 14 dní předem.
Termín potvrzujeme až těm zákazníkům, kteří uhradili kurzovné.
Termín kurzu musí být v souladu s možnostmi střelnice, instruktora a platností poukazu. Rezervace místa na kurzu je platná až po uhrazení plné ceny kurzu.
Dohodne-li se pořadatel se zákazníkem na změně termínu kurzu, pořadatel již nenahlašuje nový termín třetím stranám jako jsou např. sportovní nebo zážitkové agentury.


Storno podmínky:
Něco vám do lukostřelby vlezlo? Nevadí, rezervovaný termín lze zrušit. Zrušíte-li svou účast na již rezervovaném termínu do 7 dní před zahájením, můžete si zvolit termín náhradní, v opačném případě poukaz (kurzovné) bez nároku na náhradu propadá. Dostavíte-li se na místo srazu později, instruktor má právo zkrátit délku kurzu o vaše zpoždění. Na opozdilce se může čekat maximálně 10 minut. Zmešká-li některý z účastníků úvodní proškolení, nebude z bezpečnostních důvodu začleněn do dalšího programu (myšlena převážně sportovní aktivita). Instruktor není povinný dát opozdilcům úvodní instruktáž, byla-li již provedena. Za silného větru (od 10 m/s), bouřky či dlouhodobého vydatného deště se kurz konat nebude. V případě přechodné bouřky či deště vyčkáme se zahájením kurzu až déšť přejde. Začne-li pršet po zahájení kurzu, posečkáme až déšť přejde a budeme pokračovat. Vysoká teplota, chladno, slabý déšť, vlhko, zhoršená viditelnost či mlha nejsou důvody pro zrušení účasti, za těchto podmínek se kurz koná.
Pořadatel si vyhrazuje právo změnit místo nebo čas zahájení. O změnách pořadatel informuje formou emailu (do 48 hodin před konáním), nebo SMS či telefonním hovorem den předem či v den konání.
Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit termín kurzu z důvodu nenaplnění minimální účasti, obsazenosti střelnice, nemoci nebo vyšší moci, přičemž zrušení termínu není důvodem pro navrácení kurzovného zákazníkům. Byl-li termín zrušen ze strany pořadatele, má zákazník právo si v rámci platnosti poukazu vybrat termín náhradní. Pořadatel nevrací kurzovné takovým zákazníkům, kterým byl navrhnut termín náhradní, jež jim nevyhovuje, jelikož mohou službu odebrat příští sezónu. Neumožňuje-li počasí, sportovní zařízení nebo časové možnosti instruktora dodat službu v aktuální sezóně (daném kalendářním roce), dostane zákazník možnost službu odebrat v sezóně budoucí. Pořadatel nevrací finanční plnění takovým zákazníkům, kterým byl navrhnut termín náhradní do 6 měsíců od zrušeného termínu. Rušení rezervovaného termínu možné na: sport@sportcourses.cz  | +420 777 903 487 nebo +420 777 640 202

 

Použité foto je pouze ilustrativní (foto mohlo být pořízeno na jiných akcích).